Niedziela Palmowa i doroczny konkurs palm, 02.04.2023 r.

Niedziela Męki Pańskiej zwana także Niedzielą Palmową jest w naszej wspólnocie parafialnej obchodzona wyjątkowo uroczyście, a to między innymi za sprawą uświetniającej liturgię Wspólnoty Neokatechumenalnej i dorocznemu konkursowi palm, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród najmłodszych. Tegoroczny konkurs rozstrzygnięto po Mszy św. z godz. 11.30. W kategorii na największą palmę zwyciężyli: wśród starszych – Lusia i Marysia; wśród najmłodszych – Basia i Iwan. W kategorii na najbardziej pracochłonną i oryginalną palmę zwyciężyli: Wojtek (7 lat), Maciek (4 lata), Beata (8 lat); Franek (7 lat), Daniel (2,5 roku), Maciek (4 lata). Zwycięzcom gratulujemy i życzymy zapału w odkrywaniu i rozwijaniu twórczych talentów!

Także w tym roku naszą świątynię parafialną ozdobiły po raz pierwszy palmy wykonane przez Olenę Dovbeschuk, florystkę z Kijowa.

%d bloggers like this: