Ogłoszenia 09.07.2023

„Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że tajemnice królestwa objawiłeś prostaczkom.”

(Por. Mt 11,25)

14. NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Z kalendarza liturgicznego:

– we wtorek przypada święto św. Benedykta, opata, patrona Europy;
– w środę wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu BM;
– w czwartek wspomnienie świętych pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta: z racji 13. dnia miesiąca o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie; o godz. 17.00 cotygodniowe modlitwy za wstawiennictwem bł. Hanny Chrzanowskiej;
– w sobotę przypada wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

2. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 7.15. Spowiedź w tygodniu pół godziny przed Mszą św. a w niedzielę podczas Mszy św.

3. Zachęcamy do indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się ona w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 18.30.

4. Wzorem ubiegłych lat organizujemy festyn parafialny ku czci św. Anny. Odbędzie się on w niedzielę 23 lipca. Spotkanie dla osób, które chciałyby się zaangażować w jego organizację odbędzie się we wtorek 18 lipca o godz. 18.30 na plebanii.

5. Dziękujemy za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej, szczególnie te składane z myślą o trwających pracach remontowych.

Życzymy błogosławionej niedzieli oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia a wszystkim dobrego, wakacyjnego odpoczynku…

%d bloggers like this: