Katechezy przedmałżeńskie

Zapisy – kliknij tutaj…

Serdecznie zapraszamy do udziały w kursie przedmałżeńskim w naszej parafii. Kurs rozpoczyna się o godzinie 19.00 i trwa dwie godziny. Kurs odbędzie się w następujących terminach*:

UWAGA: Od października 2021 r. spotkania odbywać się będą w cztery kolejne piątki miesiąca, począwszy od pierwszego piątku z wyjątkiem miesiąca stycznia.

Listopad spotkania w piątki
5.11 Małżeństwo jako sakrament. Etyka małżeńska
12.11 Miłość narzeczeńska i małżeńska. Odpowiedzialne rodzicielstwo
19.11 Sakrament pokuty w małżeństwie. Tworzenie wspólnoty małżeńskiej.
26.11 Eucharystia w życiu małżeńskim. Powołanie rodziny w Kościele i w świecie.

Grudzień spotkania w piątki
3.12 Małżeństwo jako sakrament. Etyka małżeńska
10.12 Miłość narzeczeńska i małżeńska. Odpowiedzialne rodzicielstwo
17.12 Sakrament pokuty w małżeństwie. Tworzenie wspólnoty małżeńskiej.
(termin do ustalenia w trakcie kursu) Eucharystia w życiu małżeńskim. Powołanie rodziny w Kościele i w świecie.

Styczeń 2022 – przerwa w funkcjonowaniu kursu, zapraszamy do zapisów na miesiąc luty 2022 r.

*(Z racji pandemii sytuacja jest dynamiczna i będzie dostosowywana do wymagań sanitarnych. Jednocześnie wydział duszpasterstwa rodzin zaprasza na kursy online, więcej informacji na stronie: https://ftrodzinie.pl/dla-narzeczonych/)