Katechezy przedmałżeńskie – cykl II – 2019/2020 r.

Zapisy – kliknij tutaj…

W związku z zagrożeniem epidemicznym, w dniach od 13 do 29 marca na terenie Archidiecezji Krakowskiej zostają odwołane wszystkie Katechezy dla narzeczonych oraz możliwość odbycia konsultacji w Poradniach Rodzinnych. W naglących wypadkach, gdy ze względu na termin ślubu, nie ma możliwości odbycia katechezy przedmałżeńskiej oraz skorzystania z poradni rodzinnej, prosimy duszpasterza odbywającego rozmowy kanoniczno-duszpasterskie z narzeczonymi, o indywidualne wprowadzenie narzeczonych w treści głoszone podczas katechez. Wszystkich, którzy w tych dniach zamierzali skorzystać z prowadzonego w naszej archidiecezji przygotowania do sakramentu małżeństwa prosimy o zaplanowanie tego w późniejszym terminie. Anulowaniu podlegają zapisy, dokonane we wszystkich ośrodkach działających w Archidiecezji Krakowskiej. W zależności od rozwoju sytuacji w kraju i terminu ślubu, zapraszam na kurs  lub do poradni w kwietniu, maju lub czerwcu. W przypadku braku możliwości udziału w kursie w kolejnych miesiącach zapraszamy po zwrot pieniędzy za kurs do kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania, oczywiście po skończonym okresie kwarantanny.

Marzec 2020
02.03 Małżeństwo jako sakrament. Etyka małżeńska.
09.03 Miłość małżeńska. Odpowiedzialne rodzicielstwo.
16.03 Zbawcze działanie Chrystusa w sakramencie pokuty. Psychologia małżeństwa i rodziny.
23.03 Uczestnictwo we Mszy Świętej. Apostolstwo w Kościele.

Kwiecień 2020
06.04 Małżeństwo jako sakrament. Etyka małżeńska.
14.04 (wtorek)Miłość małżeńska. Odpowiedzialne rodzicielstwo.
20.04 Zbawcze działanie Chrystusa w sakramencie pokuty. Psychologia małżeństwa i rodziny.
27.04 Uczestnictwo we Mszy Świętej. Apostolstwo w Kościele.

Maj 2020
04.05 Małżeństwo jako sakrament. Etyka małżeńska.
11.05 Miłość małżeńska. Odpowiedzialne rodzicielstwo.
18.05 Zbawcze działanie Chrystusa w sakramencie pokuty. Psychologia małżeństwa i rodziny.
25.05 Uczestnictwo we Mszy Świętej. Apostolstwo w Kościele.

Czerwiec 2020
01.06 Małżeństwo jako sakrament. Etyka małżeńska.
08.06 Miłość małżeńska. Odpowiedzialne rodzicielstwo.
15.06 Zbawcze działanie Chrystusa w sakramencie pokuty. Psychologia małżeństwa i rodziny.
22.06 Uczestnictwo we Mszy Świętej. Apostolstwo w Kościele.