Przygotowanie do bierzmowania

Serdecznie zapraszamy przystępujących w tym roku do sakramentu bierzmowania na Triduum przed bierzmowaniem.

Plan Triduum:

NIEDZIELA 26 maja. Spowiedź dla kandydatów i ich bliskich od godziny 18.00 do 19.00. Zaczniemy od krótkiego nabożeństwa pokutnego, proszę być punktualnie o 18.00. O 19.00 rozpoczniemy Msze Świętą podczas której rodzice wręczą kandydatom krzyże. Po Mszy świętej będzie krótkie spotkanie dla rodziców.

PONIEDZIAŁEK 27 maja. Msza święta o godzinie 18.00 podczas której kandydaci będą składać postanowienia, które podejmą. Po Mszy świętej próba w kościele.

WTOREK 28 maja. Msza święta o godzinie 18.00. Po niej próba przed przyjęciem sakramentu.

ŚRODA 29 maja. Msza święta z sakramentem bierzmowania o 18.00.

Obecność na wszystkich trzech spotkaniach jest obowiązkowa. Zachęcamy do udziału rodziców i świadków bierzmowania.  Pamiętajmy o modlitwie w intencji kandydatów.

 

Bierzmowanie dla kandydatów z klas VIII, III gimnazjum i starszych będzie 29 maja 2019 roku o godzinie 18.00. Poprzedzi je 3 dniowe przygotowanie w kościele, podczas wieczornych Mszy Świętych. Odbędzie się ono w dniach 26 do 28 maja. Obecność na przygotowaniu jest obowiązkowa. 

 

Wszystkich którzy nie przystąpili do sakramentu bierzmowania, a chcieliby się do niego przygotować prosimy o kontakt z ks. Mateuszem Szymczykiem.