Przygotowanie do bierzmowania

– Spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania ze szkół średnich „grupa starsza”, odbędzie się w niedzielę 21 października. Początek o 9.30 Msza Święta a po niej spotkanie.

– Spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania z III klasy gimnazjum odbędzie się w niedzielę 28 października. Początek o godz. 9.30 Msza Święta a po niej spotkanie.

– Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klasy VIII odbędzie się we wtorek 23 października o godz. 19.00.

– Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klasy VII odbędzie się w piątek, 10 listopada, o godz. 18.00 – Msza św. i spotkanie w salce w budynku wikarówki.

SPOTKANIE DLA RODZICÓW WSZYSTKICH KANDYDATÓW ODBĘDZIE SIĘ 29 PAŹDZIERNIKA. ZAPRASZAMY NA MSZĘ ŚWIĘTĄ NA 18.00 A PO NIEJ SPOTKANIE.

WYJAZD DO ZAWADKI NA DNI SKUPIENIA 16 DO 18 LISTOPAD. WIĘCEJ INFORMACJI NA SPOTKANIACH W GRUPACH. ZAPISY DO 29 PAŹDZIERNIKA

BARDZO PROSIMY O DOSTARCZENIE DO KSIĘDZA MATEUSZA DO POCZĄTKU GRUDNIA,
METRYKI CHRZTU KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA, JEŻELI BYLI CHRZCZENI POZA
PARAFIĄ ŚW. MIKOŁAJA. PROŚBA DOTYCZY OSÓB KTÓRE PRZYSTĄPIĄ DO BIERZMOWANIA W TYM ROKU SZKOLNYM.

Wszystkich którzy nie przystąpili do sakramentu bierzmowania, a chcieliby się do niego przygotować prosimy o kontakt z ks. Mateuszem Szymczykiem.