Przygotowanie do bierzmowania

– Spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania ze szkół średnich „grupa starsza”, odbędzie się w niedzielę 10 lutego. Początek o 9.30 Msza Święta a po niej spotkanie.

– Spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania z III klasy gimnazjum odbędzie się w niedzielę 3 lutego. Początek o godz. 9.30 Msza Święta a po niej spotkanie.

– Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klasy VIII odbędzie się we wtorek 8 stycznia  o godz. 19.00.

– Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klasy VII odbędzie się w piątek, 4 stycznia, o godz. 18.00 – Msza św. i spotkanie w salce w budynku wikarówki.

Wyjazd do Zawadki na dni skupienia w dniach 15, 16, 17 marca 2019 roku.

Bierzmowanie dla kandydatów z klas VIII, III gimnazjum i starszych będzie 29 maja 2019 roku o godzinie 18.00. Poprzedzi je 3 dniowe przygotowanie w kościele, podczas wieczornych Mszy Świętych. Odbędzie się ono w dniach 26 do 28 maja. Obecność na przygotowaniu jest obowiązkowa.

Wszystkich którzy nie przystąpili do sakramentu bierzmowania, a chcieliby się do niego przygotować prosimy o kontakt z ks. Mateuszem Szymczykiem.