Ogłoszenia 23.01.2022 r.

„Pan posłał Mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę, więźniom głosił wolność.”

(Łk 4, 18)

3.    N I E D Z I E L A   Z W Y K Ł A

1. Zachęcamy do udziału w adoracjach Najświętszego Sakramentu, które odbywają się codziennie i rozpoczynają pół godziny przed wieczorną Mszą św. W czwartek adoracja rozpoczyna się o godz. 17.00 i jest połączona z modlitwami za wstawiennictwem bł. Hanny Chrzanowskiej.

2.  Z kalendarza liturgicznego:

–  dziś przypada Niedziela Słowa Bożego;

–  w poniedziałek wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;

–  we wtorek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła;

–  w środę wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa;

–  w piątek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła; jest to jednocześnie 28. dzień miesiąca, więc zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 sprawowaną w intencji chorych za wstawiennictwem i przy relikwiach bł. Hanny Chrzanowskiej.

3. Serdecznie zapraszamy na koncert pastorałek i kolęd europejskich różnych epok w wykonaniu Zespołu Wokalnego Admiratio pod dyrekcją Agnieszki Ryczko ze słowem Jakuba Figusa. Koncert odbędzie się w naszym kościele w piątek 28 stycznia bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Po koncercie artyści będą zbierać wolne datki.

4. Dobiega końca okres odwiedzin kolędowych. Dziękujemy wszystkim, którzy otwierają przed nami drzwi swoich domów w niełatwym czasie pandemii. Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w Mszach świętych w najbliższą niedzielę. Będą one sprawowane w intencji Parafian.

5. Dziękujemy za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej. Składamy także podziękowania za wsparcie okazane Dziełu Pomocy św. Ojca Pio. Wolontariusze zebrali 3392 zł 40 gr. Bóg zapłać!

a dzieciom i młodzieży dobrego odpoczynku podczas ferii zimowych