Ogłoszenia 25.06.2023 r.

„Świadectwo o Mnie da Duch Prawdy i wy także świadczyć będziecie.”

(Por. J 15, 26b. 27a)

 

12. NIEDZIELA  ZWYKŁA

 

1. Msza św. w intencji ks. Tomasza Szurka z okazji zbliżających się imienin zostanie odprawiona dziś o godz. 8.00. Solenizantowi składamy najserdeczniejsze życzenia, zapewniając o pamięci modlitewnej.

2. Zapraszamy do udziału w kończących się nabożeństwach czerwcowych, które odprawiamy w ramach codziennych adoracji Najświętszego Sakramentu. Rozpoczynają się one w tygodniu o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 18.30. W czwartek adoracja jest połączona z modlitwami za wstawiennictwem bł. Hanny Chrzanowskiej i rozpoczyna się o godz. 17.00.

3. Z kalendarza liturgicznego:

– w środę przypada wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika; z racji 28. dnia miesiąca o godz. 18.00 Msza św. za wstawiennictwem i przy relikwiach bł. Hanny Chrzanowskiej;

– w czwartek przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła;

– w sobotę z racji I soboty miesiąca po Mszy św. o godz. 6.30 modlitwy w intencji matek oczekujących potomstwa oraz nienarodzonych dzieci, których życie jest zagrożone; nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy św. o godz. 7.15;

– w przyszłą niedzielę zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00; Msza św. w intencji małżeństw o godz. 15.00.

4. Dziękujemy za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:

+ Henryk MAŁKIEWICZ

+ Piotr SIKORSKI

Polećmy ich miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…

Życzymy błogosławionej niedzieli oraz opieki świętych patronów w nadchodzącym tygodniu

a dzieciom i młodzieży dobrego wakacyjnego odpoczynku