Ogłoszenia parafialne 21.08.2016

„Usiłujcie wejść przez ciasne drzwi: gdyż wielu, powiadam wam, będzie chciało wejść, a nie zdołają.”
(Łk 13;23)

21. N I E D Z I E L A Z W Y K Ł A

1. Dziękujemy za ofiary złożone na tace w niedzielę inwestycyjną.
Szczególnie podziękowania dla pań z Zespołu Charytatywnego za przygotowanie bukietów zielnych. Dochód ze sprzedaży przekazano na remont naszego kościoła.
Bóg zapłać wszystkim!

– poniedziałek: wspomnienie N.M.P. Królowej
– środa: święto św. Bartłomieja, Apostoła
– piątek: uroczystość N.M.P. Częstochowskiej, podczas Mszy Św. o godzinie 6:30, 7:15 i o 18:00 odnowimy Akt zawierzenia narodu polskiego Matce Bożej
Z racji uroczystości tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
– sobota: wspomnienie św. Moniki

3. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:

+ Andrzej PIWOŃSKI
+ Zofia MRZYGŁÓD

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci!
Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Życzymy błogosławionej niedzieli oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia a wszystkim dobrego, wakacyjnego odpoczynku…