Ogłoszenia parafialne 8.01.2017

„Otwarło się niebo i zabrzmiał głos Ojca:
To jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie.”
(Mk 9,6)

NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na Opłatek i wspólne kolędowanie w najbliższą niedzielę 15 stycznia. Nasze spotkanie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 15.00. Po niej przejdziemy do sali w piwnicach plebanii na radosne kolędowanie, które uświetni zespół Duch mocą swą wieje.

2. Opłatek dla Seniorów, Bractwa św. Anny i Parafialnego Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się w czwartek, 12 stycznia, o godz. 16.00 w sali kolumnowej na wikarówce. Zaprasza opiekun ks. Prałat Antoni Sołtysik.

3. Młodzież klas I i II gimnazjum, przygotowującą się do bierzmowania, zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w piątek 13 stycznia o godz. 18.00.

4. Trwają odwiedziny duszpasterskie w naszych rodzinach. Program wizyt jest zamieszczony w gablocie przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej. Bardzo prosimy o przygotowanie na czas kolędy krzyża, świec i wody święconej, którą można zabierać z przedsionka kościoła. Osoby, które nie otrzymają kartki zawiadamiającej o kolędzie, a chciałyby przyjąć wizytę duszpasterską, proszone są o kontakt z kancelarią parafialną.
Z racji odwiedzin duszpasterskich dyżury księży w kancelarii tylko w godzinach przedpołudniowych – we wtorek, czwartek i piątek.

5. Polecamy prasę katolicką, która jest do nabycia w zakrystii i w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

6. Składamy podziękowania za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać, zapewniając o naszej modlitewnej pamięci.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:
+ Helena FUKS
+ Aleksander MROWIEC

Polećmy ich miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…

Życzymy błogosławionej niedzieli
oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia