Ogłoszenia 20.10.2019 r.

„Żywe jest słowo Boże i skuteczne, zdolne osądzić pragnienia i myśli serca.”

(Hbr 4, 12)

29.   N I E D Z I E L A   Z W Y K Ł A

1. Dziś w Kościele rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Z tej racji dzisiejsza składka jest przeznaczona na cele misyjne, natomiast przed kościołem odbywa się kwesta na rzecz misji medycznej DOCTORS AFRICA prowadzonej przez lekarzy specjalistów i studentów CM UJ.
 2. Z kalendarza liturgicznego:
–          dziś przypada wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera;

–          we wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

3. Serdecznie zapraszamy do włączenia się we wspólną modlitwę różańcową. Nabożeństwa odbywają się w niedziele o godz. 18.30, a w dni powszednie o godz. 17.30.
4. W naszej parafii organizowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej, piątej Ewangelii Jezusa, w dniach od 1 do 8 lutego 2020 r. – jest to drugi tydzień ferii zimowych. Z powodu krótkiego terminu rezerwacji samolotu zapisy do 30 października. Więcej informacji oraz lista zapisów w zakrystii i w kancelarii parafialnej oraz u ks. Marcina.
5. Zbliża się listopad – błogosławiony czas modlitwy za zmarłych. Tradycyjne ofiary na tzw. wypominki „jednorazowe” i „roczne” przyjmujemy w zakrystii i dodatkowo w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
 6.  Dziękujemy za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej, także te złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zebraliśmy 1143 zł 50 gr. Bóg zapłać!

7.      W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszły:

+ Janina KLEMPKA

+ Maria STEFAŃSKA

+ Anna STUDZIŃSKA

            Polećmy je Miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…

Życzymy błogosławionej niedzieli oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia