Ogłoszenia 7.02.2021 r.

„Jezus wziął na siebie nasze słabości i nosił nasze choroby.”

(Mt 8,17)

 

 

 

 

5.    N I E D Z I E L A   Z W Y K Ł A

 

1.Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Msza św. w intencji małżeństw o godz. 15.00.

2. Z kalendarza liturgicznego:
– w środę przypada wspomnienia św. Scholastyki, dziewicy;

– w czwartek wspomnienie NMP z Lourdes i XXIX Światowy Dzień Chorego. Z tej racji zapraszamy chorych na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Mogą do niego przystąpić nie tylko chorzy, ale także osoby starsze. Warunkiem jest pozostawanie w stanie łaski uświęcającej, stąd możliwość spowiedzi od godz. 17.00. Bardzo prosimy, aby osoby przystępujące do sakramentu namaszczenia chorych przyniosły ze sobą karteczkę z wypisanym imieniem, nazwiskiem i adresem.

3. Zachęcamy do udziału w adoracjach Najświętszego Sakramentu, które odbywają się codziennie i rozpoczynają pół godziny przed wieczorną Mszą św.

 4. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej, także te złożone 2 lutego jako wsparcie dla zakonów kontemplacyjnych. Zebraliśmy 1361 zł. Bóg zapłać!

Życzymy błogosławionej niedzieli

oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia