Ogłoszenia 25.07.2021 r.

„Wielki prorok powstał między nami i Bóg nawiedził lud swój” (Por. Łk 7, 16)

17.    N I E D Z I E L A   Z W Y K Ł A

Zapraszamy wszystkich parafian i gości na festyn parafialny ku czci św. Anny. Rozpocznie się on o godzinie 16.00 w ogrodzie za plebanią.  Prosimy, wybierzcie się całymi rodzinami. Zabierzcie dzieci, osoby starsze, przyjaciół, znajomych. Świętujmy razem! Z racji festynu dziś od godz. 14.00 nie będzie możliwości parkowania w ogrodzie.

Dziś po wszystkich Mszach św. tradycyjne błogosławieństwo pojazdów z racji obchodzonego wspomnienia św. Krzysztofa. Zachęcamy do wdzięczności Bogu za bezpieczne podróże i udziału w Akcji św. Krzysztof, pomocy w zakupie misyjnych środków transportu (specjalna puszka jest wystawiona w kościele).
 

Z kalendarza liturgicznego:
–  w poniedziałek przypada wspomnienie świętych Joachima i Anny – uroczystość odpustowa w naszej wspólnocie parafialnej- suma odpustowa pod przewodnictwem ks. Andrzeja Ziółkowskiego zostanie odprawiona o godz. 18.00.

–  w środę z racji 28. dnia miesiąca zapraszamy na Mszę św. odprawianą za wstawiennictwem i przy relikwiach bł. Hanny Chrzanowskiej.

–  w czwartek przypada wspomnienie św. Marty;

–   w sobotę wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera;

–   w przyszłą niedzielę zmianka tajemnic różańcowych o godz. 8.00; Msza św. w intencji małżeństw o godz. 15.00.

Zachęcamy do udziału w 41. Pieszej pielgrzymce krakowskiej na Jasną Górę. Pielgrzymka wyruszy tradycyjnie 6 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Spotkanie organizacyjne w poniedziałek 2 sierpnia po Mszy św. wieczornej w kościele.

Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej. Każda ofiara jest niezwykle potrzebna.. gdyż rozpoczynamy remont dachu plebanii.

Życzymy błogosławionej niedzieli oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia a wszystkim dobrego, wakacyjnego odpoczynku.

%d bloggers like this: