Festyn parafialny ku czci św. Anny A.D. 2021 – relacja

Szanowni Państwo! Drodzy Parafianie i Goście!

Kolejny już raz – dzięki Bogu i życzliwym ludziom – świętowaliśmy wspólnie podczas dorocznego parafialnego Festynu ku czci św. Anny w niedzielę 25 lipca 2021 r. To wielka radość, że po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, pozostali Państwo wierni naszej imprezie. Festyn rozpoczął się tradycyjnie tuż po Mszy św. z godz. 15.00. O oprawę muzyczną i odpowiedni nastrój zadbał rodzinny zespół muzyczny z Rudy Śląskiej – Duch Mocą swą Wieje. Najmłodsi uczestnicy niestrudzenie wspinali się na zjeżdżalnię, skakali z radości na trampolinie i z ciekawością poznawali prezentowane przez Małopolską Policję motocykle i radiowozy. Obdarzeni plastycznymi talentami mogli spróbować swych sił podczas warsztatów prowadzonych przez Pracownię Artystyczną Mali Twórcy działającą przy naszej parafii. Emocji i wrażeń dostarczała także nasza tradycyjna gra z nagrodami ufundowanymi przez życzliwych sponsorów takich, jak Klub Sportowy Olsza, firmy Tuban i Granna czy Hurtownia Ateneum.  Podczas festynu każdy mógł spróbować niepowtarzalnych wypieków naszych Parafianek oraz Cukierni Kameccy. Na spragnionych bardziej wytrawnych smaków czekał tradycyjny chleb ze smalcem  oraz potrawy z grilla, które przyrządzali wyjątkowo wytrwali i niezawodni, jak zawsze, Panowie, a Restauracja Krakowskie Klimaty częstowała wyjątkowymi pierogami. Dziękujemy Państwu za liczne przybycie i wspólną zabawę, a wszystkim grupom i wspólnotom działającym przy naszej parafii (Wspólnocie Hanna, Zespołowi Charytatywnemu, Wspólnocie Neokatechumenalnej) oraz przyjaciołom za zaangażowanie, współpracę i bezcenną pomoc przy organizacji Festynu. Zapraszamy wszystkich znów za rok!