Ogłoszenia 7.01.2024 r.

Jan zobaczył podchodzącego ku niemu Jezusa i rzekł do Niego:

„Oto Baranek Boży, który gładzi grzech świata”. (J 1, 29)

NIEDZIELA    –    ŚWIĘTO   CHRZTU  PAŃSKIEGO

1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. Msza św. wspólnoty różańcowej o godz. 8.00 i bezpośrednio po niej spotkanie, na które serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących współtworzyć siedem róż różańcowych na 700 lat naszej parafii.

– nowenna do św. Mikołaja z wyczytywaniem indywidualnych próśb w poniedziałek o godz. 17.45;

– nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.45;

– modlitwy za wstawiennictwem bł. Hanny Chrzanowskiej w czwartek o godz. 17.00.

3. Trwają odwiedziny duszpasterskie w naszych rodzinach. Program wizyt jest zamieszczony w gablocie przed kościołem, w biuletynie parafialnym oraz na naszej stronie internetowej. Bardzo prosimy o przygotowanie na czas kolędy krzyża, świec i wody święconej, którą można zabierać z kościoła. Wszystkie pytania, uwagi i zgłoszenia dotyczące wizyty prosimy kierować do kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Prosimy także o wyrozumiałość w przypadku niedociągnięć organizacyjnych z naszej strony. Ze względu na wizyty kolędowe możliwość spowiedzi w tygodniu wyłącznie rano od godz. 6.30 do 7.10.

4. Dziękujemy za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej. Naszych Ofiarodawców polecamy Bogu w modlitwach. Przypominamy, że przyszła niedziela jest w naszej wspólnocie niedzielą inwestycyjną. Nadal zbieramy środki na pokrycie kosztów przeprowadzonych remontów.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:
+ Anna KRAWACKA

+ Elżbieta GUBAŁA