Ogłoszenia 12.02.2023 r.

„Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że tajemnice królestwa objawiłeś prostaczkom.”
(Mt 11, 25)

6.    N I E D Z I E L A   Z W Y K Ł A

1. Z kalendarza liturgicznego:
– we wtorek przypada święto świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa, patronów Europy; o godz. 17.45 nowenna do św. Mikołaja;

–   w środę o godz. 17.45 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;

–  w czwartek zapraszamy na cotygodniowe modlitwy za wstawiennictwem bł. Hanny Chrzanowskiej połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu. Początek o godz. 17.00.

2. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich opiekunów odbędzie się w środę 15 lutego i rozpocznie Mszą św. o godz. 18.00.

3. W ramach 40-godzinnego nabożeństwa przed Wielkim Postem w przyszłą niedzielę możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 do 18.30. Z racji III niedzieli miesiąca o godz. 18.30 nabożeństwo za zmarłych a po nim Msza św. w intencji osób poleconych naszej modlitwie w wypominkach rocznych.

4. W dniu dzisiejszym do puszki ustawionej na środku kościoła można złożyć ofiary na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii.

5. Przedszkole NR 42 Sióstr Urszulanek UR w Krakowie przy ul. Starowiślnej 3 serdecznie zaprasza Rodziców i Dzieci na rekrutację na rok szkolny 2023/2024 do grupy dzieci 3 – letnich, która rozpocznie się w dniu 15.02.2023 r. Można także pytać o wolne miejsca w starszych grupach wiekowych. Szczegóły na plakacie w gablocie.

6. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszły:
+ Maria KOZIOŁEK

+ Małgorzata WALCZAK-PAMUŁA

Polećmy je miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…

Życzymy błogosławionej niedzieli oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia